עו"ד קרן ראובן כהן

"כשמדובר בחתירה לצדק ולאמת, יש לי הביטחון הבלתי מעורער להילחם, להגיד את הדברים בצורה כנה, ישירה וברורה. אני בוחרת את המלחמות שלי".

הכירו את עו"ד קרן ראובן כהן >>>

בעלת תואר ראשון במשפטים בשנת 1999 הוסמכה להיות עורכת דין. שימשה כיועצת בכירה וראש המטה של הגב' ציפי לבני בכנסת ובמשרדי הממשלה השונים בהם כיהנה כחברת כנסת וכשרה. בתפקידה הבכיר ליד הגב' לבני, ניהלה קרן את המערך המקצועי והתקשורתי במשרדים השונים והשתתפה בתהליכים משמעותיים, אשר הובילו לחקיקה מעצבת בחברה הישראלית. כמו כן, במהלך השנים הללו נחשפה קרן לרזי הליכי קבלת החלטות במדינה.

כבר כנערה לקחה חלק בפעילות ציבורית ענפה בה המשיכה לאורך כל הדרך גם בעיסוקה כעורכת דין. בשנת 2005 הצטרפה כשותפה במשרד עורכי דין בעיר תל אביב, אשר עיקר עיסוקו הנו בתחום המקרקעין. בתקופה זו ניהלה קרן כ – 200 תיקי בית משפט בהם ייצגה את מדינת ישראל בסילוק יד של פולשים למקרקעי הציבור ובתביעות כנגד דיירים מוגנים מפרי חוק. בתיקים אלו, השיגה קרן אחוזי הצלחה גבוהים מאד -"אלו היו תיקים מורכבים ומשמעותיים למדינה. מעבר להישג המשפטי, לתוצאות הללו הייתה משמעות מכרעת עבור רשויות המדינה והציבור כולו בעמידה על הזכויות בקרקעות אלו". במקביל, בשנים אלו, כיהנה קרן כמבקרת התאחדות הסטודנטים בישראל, ניהלה נכסי מקרקעין עבור תושבי חוץ וליוותה לקוחות רבים בעסקאות מקרקעין מסוגים שונים. בשנת 2009 פרשה מן השותפות בתל אביב והקימה את המשרד בעיר פתח תקווה. במשך השנים הרבות, העבודה השוטפת וההתנסות המקצועית רחבת ההיקף, העמיק המשרד את התמחותו בתחום המקרקעין והמשפחה. כיום, המשרד חובק אלפי לקוחות.

קרן ניחנה ביכולות ביטוי גבוהות בכתב ובעל פה, חריפה ומפולפלת, ייצוגית, בעלת חשיבה ממוקדת ויכולת ניתוח מצבים, מהמעלה הראשונה
בעלת ניסיון מקצועי עשיר, בייצוג לקוחות, ניהול תיקים ובהופעה בבתי משפט. מנוסה ומכירה את תחומי המקרקעין והמשפחה על בורים.

"כדי לייצג את הלקוח ולשמור על זכויותיו בצורה הטובה ביותר, יש להכיר את כל הפרטים הקטנים כגדולים, יש לשמור על חדות ועל יכולת קליטה ושליפה מהירה, לדעת מתי לשים גבולות, מתי צריך להיות במקום של פשרה ומתי במתקפה ולבנות את האסטרטגיה המתאימה לכל לקוח בהתאם לנסיבות המיוחדות במקרה שלו".כשמדובר בחתירה לצדק ולאמת, יש לי הביטחון הבלתי מעורער להילחם, להגיד את הדברים בצורה כנה, ישירה וברורה. אני בוחרת את המלחמות שלי".

הכירו את עו"ד חיים כהן >>>

בעל תואר ראשון בחינוך מטעם מכללת בית ברל ( B.ed ) - התמחות בטיפול בנוער במצוקה. לאחר שנים בהן עבד בהצלחה כמחנך במוסדות חינוך והוביל מהפיכות חינוכיות, הקים את עיתון "המקומון" פתח תקווה – והיה סמנכ"ל רשת "המקומון".

חיים כיהן כראש המטה של שר החוץ במשרד החוץ תפקיד שחשף אותו לאתגרים משמעותיים, לאחריו שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות במשק.

חיים מביא עמו מרחב חשיבה ייחודי מאוד, אשר משלב ניסיון רב בענפים שונים: מתחום החינוך וניהול מערכות גדולות הן מהבחינה האסטרטגית והן מהבחינה הביצועית. חיים בעל חשיבה מערכתית, יצירתית ומחוץ לקופסא, סגנון חשיבה, אשר מאפשר לו למצוא פתרונות לחסמים תוך העלאת טיעונים משכנעים ויצירתיים. חיים רוצה להיות זה שמחולל את השינוי.

"אני מוכן להיאבק על האמת והצדק. ראוי לנו ולילדינו עולם אמיתי יותר וצודק יותר. אנשים הנם בריאים ומאושרים יותר במקום שלערכי הצדק והאמת יש משמעות והם מהווים ערכים מובילים. חברה הבנויה מיסודות אלה היא חברה בריאה, מאוזנת שהחיים בה שיוויוניים יותר והפרט מרגיש בו משמעותי".

עו"ד חיים כהן

"אני מוכן להיאבק על האמת והצדק. ראוי לנו ולילדינו עולם אמיתי יותר וצודק יותר. אנשים הנם בריאים ומאושרים יותר במקום שלערכי הצדק והאמת יש משמעות והם מהווים ערכים מובילים. חברה הבנויה מיסודות אלה היא חברה בריאה, מאוזנת שהחיים בה שיוויניים יותר והפרט מרגיש בו משמעותי".

במשרדנו עורכי דין מקצועיים ומיומנים, יועצים ומערך לוגיסטי אשר ישמחו לעמוד לרשותכם